Domácí

Hasiči zastavili, aby pomohli u nehody. Nabouralo je další auto

V úterý kolem osmé hodiny ranní na dálnici D6 havarovalo osobní auto. Drážní hasiči, kteří zrovna projížděli kolem, chtěli posádce auta pomoci. Sotva zastavili a umístili před vůz výstražný trojúhelník, nabouralo do hasičského auta další vozidlo.

Nehoda se stala v místě dálničního mostu u Kynšperka nad Ohří. Dle slov mluvčího karlovarských hasičů Martina Kasala byl povrch vozovky kluzký. "Museli jsme dávat pozor i při chůzi, povrch opravdu hodně klouzal," řekl.

Chebská drážní jednotka hasičů projížděla kolem místa, kde předtím bourala řidička osobního auta. Hasiči zastavili před havarovaným vozem a nechali zapnuté majáky. Sotva na silnici umístili výstražný trojúhelník, narazilo do jejich auta zezadu další vozidlo. Při nehodě se zranily dvě osoby, které si převzala záchranná služba.

 

Související obsah

Byly přivolány tři jednotky hasičů, aby zajistily místo nehody, provedly protipožární zabezpečení a zlikvidovaly únik provozních kapalin. Doprava mezi Sokolovem a Chebem kvůli nehodě stála celé dopoledne.

"Dopravní nehody jsou nadále v šetření policistů, nicméně u obou dopravních nehod bylo příčinou zřejmě nepřizpůsobení rychlosti stavu komunikace, která byla v místě dopravní nehody namrzlá. Na druhou dopravní nehodu mohlo mít také vliv to, že vozidlo nebylo technicky způsobilé, neboť mělo letní pneumatiky. Provoz byl na dálnici po dobu šetření dopravní nehody a odklízecích prací do půl jedné hodiny odpolední zcela uzavřený," informuje k události policejní mluvčí Eva Valtová.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz