Domácí

Světýlka na letadle či jízdním kole: Podívejte se, jak je ozdobené Česko!

Světýlka na letadle či jízdním kole: Podívejte se, jak je ozdobené Česko!
Zdroj: zpravy@nova.cz

Diváci TN.cz se pochlubili fotkami vánoční výzdoby, která zkrášluje jejich města. Dekorace v některých obcích jsou poměrně neobvyklé. Obchodní centrum v Teplicích se například rozhodlo bojkotovat světýlka a na stromek pověsilo dřevěná polínka. V jiných městech se rozhodli ozdobit letadlo nebo jízdní kolo.

Vánoce se kvapem blíží a města po celé České republice se honosí třpytivým osvětlením a nejrůznějšími dekoracemi. Do redakce TN.cz poslali fotografie výzdoby diváci ze všech koutů Česka.

Pan Daniel se například pochlubil neobvyklým osvětlením v Jindřichově Hradci. Zlatá světýlka tam zvýrazňují obrysy malého letadla, včetně vrtule.

V Ústí nad Labem zase mají vánoční trolejbus. Okenní rámy a střechu lemují světýlka a okna jsou překrytá obrázky sněhuláků, sobů nebo Santa Klause.

Související obsah

Obchodní centrum v Teplicích letos naopak světýlka úplně bojkotuje a rozhodlo se pro skromnější a přírodnější vánoční výzdobu. Na stropě proto visí vánoční stromy s ozdobami vyřezanými ze dřeva. Na zemi uprostřed obchodního domu stojí velký strom, který na sobě má dřevěná polínka místo tradičních vánočních koulí.

V Dolním Benešově místní lidi potěšila neobvyklá výzdoba úplně obyčejného předmětu, který nemá s Vánocemi nic společného, a to jízdního kola. Září na něm světýlka v barvě teplé bílé a studené bílé.

Na fotografie výzdoby v různých městech se můžete podívat v následující galerii. Pokud i vaše obec má zajímavou výzdobu, můžete nám fotku poslat na e-mail zpravy@nova.cz nebo do zpráv na našem facebooku TN.cz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz