Domácí

Na posIední chvíli! I na Štědrý den lidé sháněli dárky či kapra

Nakupování dárků, kaprů a dalších věcí na štědrovečerní večeři na poslední chvíli. To je evergreen každých Vánoc. A i na Štědrý den ještě vyrazily do obchodů tisíce lidí. A opět se ukázalo, že 24. prosince nakupují víc muži než ženy.

Den před Štědrým dnem vyrazil na nákupy kde kdo. Ale v úterý dopoledne byla atmosféra jiná. Do terénu vyrazili už jen někteří. Stejně jako každý rok bylo nakupování na poslední chvíli hlavně pánskou disciplínou.

I redakce TV Nova chtěla otestovat, kolik času zabere na Štědrý den sehnat dárek. Dojet z redakce do nejbližšího obchodního centra bylo bez problémů. V Praze se podařilo hned zaparkovat.

Další kritické místo očekávali redaktoři u pokladen, ale ani tam se příliš nezdrželi. V Praze byla fronta asi na pět minut a v Pardubicích se šlo platit hned. Nejdéle nakonec zabralo balení dárků.

Související obsah

Nakonec už zbývalo odvézt dárky zpátky a položit pod stromek. Praha čas 1 hodina 10 minut. Pardubice zhruba 50 minut. Nakonec se ukázalo, že nákup dárku na poslední chvíli se dá zvládnout bez vážnějších problémů.
 

tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Soud osvobodil exministra Bártu i zpravodajce Petržílka

Soud v úterý osvobodil exministra Víta Bártu a bývalého zpravodajce BIS Jana Petržílka. Oba byli obžalováni, že měli vynést odposlechy rozhovorů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Toto obvinění se však neprokázalo.

Píše se na Deník.cz