Krimi

U Mladé Boleslavi vzplál zásobník s asfaltem, hasiči vyhlásili poplach!

U Mladé Boleslavi vzplál zásobník s asfaltem, hasiči vyhlásili poplach!
Zdroj: HZS Středočeského kraje

Středočeští hasiči od sobotního brzkého rána zasahují v Bělé pod Bezdězem na Mladoboleslavsku u požáru zásobníku s asfaltem. Na místě je větší množství jednotek, hasiči proto vyhlásili druhý stupeň požárního poplachu.

"Vše nám bylo hlášeno před šestou hodinou ráno. Na místo vyrazili kromě klasických jednotek také naši chemici, kteří měří koncentraci škodlivých látek v ovzduší. Zatím vítr naštěstí dým žene nad les, ne mezi domy," řekla TN.cz před osmou hodinou ráno mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

Doplnila, že hasiči budou na místě s velkou pravděpodobností celé dopoledne - i kvůli tomu, že požár likvidují nejen vodními proudy, ale také pěnou. Asfaltu bylo v nádrži zhruba 50 tun. Zároveň hasiči ochlazovali i vedlejší zásobník. Požár se podařilo kolem osmé hodiny ráno lokalizovat.

Související obsah

"Protože je nasazeno větší množství jednotek, byl vyhlášený druhý stupeň poplachu. Žádná zranění hlášena nejsou," informovala Fliegerová. Zároveň nepotvrdila informaci čtenářky TN.cz, která tvrdí, že slyšela také výbuch.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz