Domácí

Tyto fotky nechali smazat! Motorkáři napadli lesní stráž, ta je nafotila

Skupina motorkářů řádila před několika dny v lese na Brněnsku. Dělníci je upozornili na to, že tam nemají co dělat. Okamžitě se strhla hádka, která rychle přerostla v napadení. Jeden z dělníků přitom skončil na zemi, motorkář mu pak přejel nohu. Tím ale celý konflikt neskončil, agresoři se neštítili napadeným vyhrožovat. Nyní po nich pátrá policie.

Sedm motorkářů jezdilo na terénních strojích bez poznávacích značek po zabahněných cestách v lese poblíž Sentic, dva dřevorubci se je rozhodli zastavit. Strhla se hádka, která velmi rychle přerostla ve fyzický konflikt. Jeden z dělníků skončil na zemi, motorkář mu potom přejel nohu.

Tím ale celý incident neskončil. Druhý dělník totiž agresivní chování jezdců zaznamenával. Toho motorkáři výhrůžkami donutili, aby fotografie z telefonu smazal. Potom sedm agresorů odjelo.

"Agresivní reakce ze strany motorkářů je opravdu zarážející. Nereagovali ani na skutečnost, že jeden z dělníků je zároveň členem lesní stráže," přiblížil mluvčí policie Bohumil Malášek. Vyšetřovatel tak může čin kvalifikovat i jako útok na veřejnou osobu.

Související obsah

Kriminalistům se podařilo fotografie obnovit, na jejich základě už získali celou řadu stop. Nyní se obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost.

"Tišnovští policisté vyšetřující případ uvítají na telefonním čísle 602 647 425 informace vedoucí ke ztotožnění agresivních motorkářů," doplnil Malášek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz