Inspektor TV Nova

Kemp Hejtman: Chybí bistro, loajální návštěvník tam ale jezdí už 40 let!

Prázdninový inspektor vyrazil na další kontrolu. Tentokrát do kempu v Chlumu u Třeboně na jihu Čech. Areál se v tomto týdnu připravuje na příjezd návštěvníků a dolaďuje poslední detaily.

Kemp Hejtman leží v jižní části stejnojmenného rybníka. Rozkládá se na ploše necelých osmi hektarů a ubytovat se tady můžete v 90 chatkách, vlastním karavanu nebo stanu. Areál nejdete na okraji městyse Chlum přibližně 17 kilometrů od Třeboně.


"Už jsem tady 40. sezónu, pravidelně se sem vracím. Já si myslím, že je tady všechno, co lidi potřebují," prohlásil s jistotou v hlase loajální návštěvník kempu.

Související obsah


Hygiena a sociální zařízení


Nezbývá než se o tom přesvědčit. Hygiena je na prvním místě, a tak se Inspektor jde podívat rovnou do sprch. "Sprchy máme na dvacetikoruny, máme tady automat. Uklízí se to denně, vlastně skoro celý den. Máme vlastní čerpadlo, topíme, s teplou vodou není problém," popsala recepční kempu Jana Dunová.


Na paní uklízečku narazil štáb televize Nova hned za rohem na toaletách. "S úklidem začínáme ráno v sedm hodin, teď jdeme na toalety a průběžně to musíme uklízet pořád," přiblížila postup vstřícná uklízečka.


Na všech kabinkách jsou toaletní papíry, toalety jsou opravdu čisté. Čistá je i umývárna. Nechybí ani dezinfekce na ruce. Toalety jsou v areálu kempu hned na třech místech. Jeden nedostatek se ale přeci jen objevil. "By tady mohla být automatická pračka," navrhla jedna z návštěvnic kempu.


Pračka má prý být součástí nové umývárny. Kvůli koronaviru se ale její stavba odsouvá na příští rok. "Covid-19 se projevil na investicích. Měly se stavět nové koupelny, umývárna a sprchy," vysvětlil provozovatel kempu Ladislav Černoch.

Související obsah


Zázemí pro nejmenší


Tobogán je podle provozovatele nově opravený a už v příštím týdnu se prý rozjede. Do vody si můžete skočit ze tří skokanských můstků. Milovníky sportu určitě potěší hned dvě víceúčelová hřiště. "Tady máme jedno dětské hřiště a v druhé části kempu druhé, to je nové, loni vybudované," vyjmenoval Černoch.


Nové chatky jsou plně vybavené


Podívat se pochopitelně musíme také do nově opravené chaty Nataša. Peřiny i polštáře jsou čisté. Kuchyňka je kompletně vybavená. "Chatka je až pro šest lidí. Je nově zrekonstruovaná, má nový nábytek a mikrovlnku, ta normálně v chatkách nebývá. Dále je tu lednička a varná konvice. Chatka má vlastní toaletu," řekla Dunová. V chatce je i základní nádobí.

Související obsah


Stravování, ceny za ubytování a hodnocení


V kempu si můžete každé ráno koupit čerstvé pečivo. Vlastní stravovnu ale nemá. Nicméně do Chlumu je to kousek a tam je restaurací dostatek.

Ceny v kempu Hejtman:

Zdroj: TV Nova

Na reportáž TV Nova z kempu Hejtman se podívejte zde:

V kempu Hejtman se ubytujete v chatce od 160 do 200 korun za osobu. Za stan dáte podle velikosti 80 až 120, za karavan 140 korun. Vzít si můžete i pejska, ale pozor, v areálu musí mít náhubek. Kempu v ráji cyklistů jsme se rozhodli dát stříbro.
 

Máte tip, kam by se měl Prázdninový inspektor vydat? Pište nám na prazdninovyinspektor@nova.cz.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz