Domácí

Dvě nehody krátce po sobě: V Praze muže srazilo auto, ženu motorka

Dvě nehody krátce po sobě: V Praze muže srazilo auto, ženu motorka
Zdroj: Záchranná služba hl. m. Prahy

Ke sražení dvou chodců došlo krátce po sobě ve čtvrtek odpoledne v Praze. Nejdříve byl sražen muž automobilem, chvíli poté žena motorkou. K dopravní nehodě došlo bohužel také ale ve Zlíně, kde cyklistka nepřežila srážku s osobákem.

Dvě vážné nehody, které se staly krátce po sobě, řeší od čtvrtečního odpoledne Pražská záchranná služba. V ulici Evropská došlo okolo půl druhé ke sražení padesátiletého muže automobilem. Půl hodiny na to, srazila motorka 30letou chodkyni v Krči.

Muž, který byl sražen osobákem v Evropské ulici, utrpěl mnohačetná zranění a následně byl napojen na umělou plicní ventilaci. Záchranáři ho po zajištění životních funkcí transportovali do Ústřední vojenské nemocnice. Řidiči automobilu se nic nestalo. 

 

Související obsah

V druhém případě srazil chodkyni motorkář v Budějovické ulici v Krči. Jak žena, tak i motorkář utrpěli při nehodě vážná zranění a v umělém spánku byli transportováni do nemocnice.

Záchranná služba ve Zlíně naopak od čtvrtečního rána řešila střet automobilu se seniorkou na kole. Žena vyjela z vedlejší komunikace a vjela na hlavní silnici, kde se střetla s projíždějícím osobákem. Seniorka svým zraněním bohužel na místě podlehla.

Přičiny všech tří dopravních nehod stále řeší policie. 

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz