Zahraničí

Hledá se výherce více než miliardy korun! Přihlásit se musí do dvou dnů

Hledá se výherce více než miliardy korun! Přihlásit se musí do dvou dnů
Zdroj: TV Nova

Už téměř půl roku čeká loterijní společnost ve Velké Británii na výherce, který se má přihlásit o částku 58 milionů liber. V přepočtu tedy o více než miliardu a šest set tisíc korun. Na vyzvednutí obří sumy má poslední dva dny, jinak výhra propadne!

Astronomická výhra padla už 17. března. Šťastnými čísly byly: 5, 7, 8, 16, 20 a dvě šťastné hvězdy: 2 a 12. Tato čísla natipoval šťastlivec ve skotském městě South Ayrshire, informuje deník The Sun.

Více informací o výherci zatím nikdo neví. Do dnešního dne se o výhru nepřihlásil. “Zoufale hledáme tohoto záhadného držitele ticketu, abychom mu mohli předat tuto obrovskou výhru,“ uvedl Andy Carter z loterijní společnosti.

Související obsah

Výhru si pokoušel jeden zájemce vybrat už na jaře. Ale neuspěl. Proč, to loterijní společnost neupřesnila. Šťastlivci už ale nezůstává moc času. O svou více než miliardu se musí přihlásit nejpozději do 13. září. Projít bude muset pečlivou kontrolou. “Stejně jako u všech hlavních cen, i tento požadavek prochází přísným ověřovacím procesem, který zajišťuje, že cenu lze vyplatit podle pravidel pro národní loterijní hru,“ upozornil mluvčí loterijní společnosti pro The Sun.

Související obsah

Jestli se o astronomickou výhru nikdo nepřihlásí, propadne a peníze loterijní společnost použije na dobročinné účely. Pokud výhra nakonec propadne, nepůjde o největší nevyzvednutou sumu. V roce 2012 si výherce nepřišel pro téměř 64 milionů liber, tedy pro necelé dvě miliardy korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz