Videoreportáž

Ukradl peněženku a z bankomatu vybral přes 200 tisíc. Poznáváte muže z videa?

Policisté pátrají po neznámém muži, který na parkovišti v Praze 3 odcizil z neuzamčeného vozidla peněženku. Jednašedesátiletý muž si šel do obchodu nakoupit a v tu dobu si ho vyhlédl podezřelý. Následně muž uložil do svého auta nákup, nechal ho odemčené a odešel vrátit vozík. Toho využil pachatel, který odcizil z auta peněženku, ve které byla mimo jiné hotovost a platební karta. Po krádeži odjel pryč a o chvíli později provedl dva neoprávněné výběry z bankomatu v hodnotě přes 200 tisíc korun. V případě dopadení a odsouzení hrozí zloději až pětiletý pobyt za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz