Domácí

"Zklamal jsi, Miloši!" Hůlka chystá pochod na Hrad, vrátí tam vyznamenání

"Zklamal jsi, Miloši!" Hůlka chystá pochod na Hrad, vrátí tam vyznamenání
Zdroj: Profimedia

Zpěvák Daniel Hůlka se chystá na Pražský hrad, aby prezidentovi Miloši Zemanovi vrátil vyznamenání. Veřejnost zve, aby se tam vydala s ním. V současnosti se ovšem venku nesmí scházet více než dva lidé z jiných domácností.

Daniel Hůlka se chystá 28. října vrátit Miloši Zemanovi vyznamenání, které od něj obdržel v roce 2016. Na Facebooku požádal veřejnost, aby se na Pražský hrad vydala s ním. "Všechny srdečně zvu 28. 10. 2020 na procházku z Vyšehradu na Pražský hrad, kde odevzdám státní vyznamenání," napsal Hůlka.

Vem moc dkuji za podporu a velk mnostv pozitivnch ohlas na mj oteven dopis prezidentovi. Reakc se selo...

Posted by Daniel Hlka - Oficiln on Monday, 19 October 2020

Hůlka a Zeman byli dlouholetí přátelé. Zpěvák dokonce patřil mezi Zemanovi hlavní příznivce. Tento měsíc se ale rozhádali kvůli současné koronavirové situaci. Zatímco Zeman podporuje vládní kroky, Hůlka proti nim demonstruje. Prezident v rozhovoru v MF Dnes řekl, že Hůlka by si měl dát studený a mokrý hadr na hlavu a stáhnout se na nějakou dobu do soukromí.

Související obsah

Zpěvák následně zveřejnil otevřený dopis prezidentovi Miloši Zemanovi, ve kterém oznámil, že skončilo jejich dlouholeté přátelství a chystá se vrátit státní vyznamenání, které od něho dříve dostal.


"Zklamal jsi mě, Miloši. Zklamal jsi mě jako člověk. Zklamal jsi mě jako přítel. Zklamal jsi také jako prezident naší země," uvedl Hůlka mimo jiné v dopise. Celý text naleznete zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz