Domácí

Nová píseň Karla Gotta je na světě! Mistr ji nedovolil zveřejnit dřív

Kapela Kryštof ve čtvrtek ráno zveřejnila novou píseň Vánoční. Zazní v ní i hlas zpěváka Karla Gotta, který loni zemřel. Zlatý slavík dojemnou píseň nahrál jen pár měsíců před smrtí a trval na tom, že vyjde nejdřív rok poté, co vydechne naposledy.

Novou píseň Gott vytvořil spolu s Richardem Krajčem. Společně stojí i za úspěšnou písní Srdce nehasnou, ve které zpívala i Gottova dcera Charlote Ella. Píseň Vánoční vznikla ještě dříve.


"Píseň spolu natáčeli v lednu 2019 a domluvili jsme se, že ji pustíme do světa až letos před Vánocemi, protože vánoční písně a Karel Gott k sobě prostě patří. Chtěli jsme vám dopřát pocit, že je Karel s námi i o těch letošních Vánocích," uvedla vdova Ivana Gottová.

Související obsah


"Věřím, že v těchto pochmurných nelehkých časech vám píseň i klip pohladí duši a pozvednou náladu. Přeji vám hlavně pevné zdraví, pozitivní mysl a v rámci možností úsměv na tváři, dočasně pod rouškou," dodala slavíkova manželka.


Podle Gottovy nejstarší dcery Dominiky se píseň povedla. "Ta písnička mě velmi dojala, je nádherná a já mám díky ní pocit, jako by tady táta pořád byl. Je úžasné, že i přes vážnou nemoc loni dokázal natáčet ve studiu," uvedla.


V dojemném videoklipu se objevila řada známých tváří. Zahráli si v něm například Iva Janžurová, Dana Batulková, Lucie Štěpánková, Alois Švehlík nebo Pavel Rímský. Roli v klipu dostaly i děti zpěváka Richarda Krajča, Berenika a Richard.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz