Bydlení

Vila prvního Jamese Bonda je na prodej za 800 milionů korun!

Vila prvního Jamese Bonda je na prodej za 800 milionů korun!
Zdroj: Profimedia

Bývalá vila nedávno zesnulého herce Seana Conneryho je už několik měsíců na prodej za 30 milionů eur a stále nezná svého kupce. Hercovo francouzské sídlo si dokonce zahrálo v jednom z jeho filmů Nikdy neříkej nikdy z roku 1983.

Je to pravděpodobně jedno z nejvhodnějších míst, kde si můžete dát protřepané a nemíchané Martini. Za nádhernou vilu ve francouzském městě Nice, kde Sean Connery bydlel, byste zaplatili 30 milionů eur, v přepočtu 800 milionů korun.

Luxusní nábřežní nemovitost, kterou dlouho vlastnil Connery, se nachází v zelených kopcích Cap de Nice. Pochlubit se může výhledem na přístav v Nice na Francouzské riviéře. Sídlo je vybavené lázněmi a posilovnou, která nabízí také výhled na moře a nekonečný bazén.

Související obsah

Nemovitost je vzdálená pouhých 30 minut od Monaka a je dokonalým útočištěm pro milovníky elegance. Má šest pater a pět ložnic. Panoramatické terasy vedou po celém objektu. Vila je vybavená i soukromým lázeňským a relaxačním prostorem.

První představitel Jamese Bonda minulý víkend ve věku devadesáti let zemřel v kruhu blízkých na Bahamách. Dlouhodobě trpěl Alzheimerovou chorobou. Držitel filmového Oscara se narodil ve skotském Edinburghu v roce 1930. Na kontě má desítky filmových i televizních rolí.

Související obsah

Proslavila ho především role britského tajného agenta Jamese Bonda. Agenta 007 si zahrál celkem v sedmi filmech, naposledy v roce 1971. Mezi jeho nejznámější filmová díla patří kromě bondovek také Jméno růže, Pevnost či Skála. Je držitelem několika zlatých glóbů a cen BAFTA. Za vedlejší roli ve filmu Neúplatní získal zlatou sošku Oscara.

Jak vypadá vila, kde žil první agent 007, se podívejte zde:

TN.cz

K tématu Bydlení

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz