Domácí

Požár v Praze se podařilo rychle uhasit, hasiči našli mrtvou ženu

Požár v Praze se podařilo rychle uhasit, hasiči našli mrtvou ženu
Zdroj: Pavel Vaňáč

Tělo mrtvého člověka našli hasiči v pondělí po požáru v rodinném domě v Praze. Příčina úmrtí ale není jasná.

Tragický konec měl požár v pražských Řeporyjích, který se rozhořel v obývacím pokoji rodinného domu. Na místo vyrazili profesionální i dobrovolní hasiči. "Jedná se požár vybavení obývacího pokoje, uhašeno před naším příjezdem," uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.


"Během zásahu bylo nalezeno tělo mrtvé osoby, na místo proto velitel zásahu povolal lékaře záchranné služby, policii a hasičského vyšetřovatele," dodal Kavka. Podle mluvčí záchranářů Jany Poštové se jednalo o 77letou ženu.

Související obsah


Zatím není jasné, jestli žena zemřela při požáru, nebo zahynula ještě před jeho vypuknutím. Podle záchranářů ale její smrt velmi pravděpodobně s ohněm nesouvisí. Příčinami požárů se nyní zabývají vyšetřovatelé od hasičů i od policie.
 

Řidička natankovala na čerpací stanici, auto pak začalo hořet. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch má koronavirus

Šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) má koronavirus. "Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem si došel preventivně na PCR test. Ten bohužel ukázal, že jsem pozitivní. Nastupuji tak do 14denní izolace. Díky očkování mám mírný průběh a budu pracovat z domova," napsal na twitteru.

Píše se na Deník.cz