Domácí

Zájem o respirátory je i mezi zloději. Došli si pro ochranné pomůcky za skoro dva miliony

Kvůli bezpečnostním opatřením roste poptávka po ochranných prostředcích, ne všichni se je ale snaží získat legálně. Policisté už od sobotního rána pátrají po zloději, který ukradl roušky a respirátory za necelé dva miliony. V případě dopadení a odsouzení mu hrozí až osm let.

Neznámý pachatel se vloupal do výrobního skladu v Napajedlích v noci na sobotu, odcizit se mu podařilo respirátory a a rukavice za téměř 1 800 000. Kradl navíc v době nouzového stavu, za krádež mu tak hrozí až osm let vězení.

K vloupání mělo dojít v noci na sobotu mezi půlnocí a sedmou hodinou ráno, kdy jeden ze zaměstnanců přišel do práce a uviděl otevřená vrata, která měla být zajištěna zámkem.

V areálu pak objevil vypáčená vstupní vrata do skladiště, odkud ochranné pomůcky, které byly uskladněné na paletách, zmizely.

Související obsah

"Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli nebo pachatelích tohoto vloupání. Pokud jste v noci z pátku na sobotu viděli v oblasti rekreačního střediska Pahrbek v Napajedlích jakýkoli podezřelý pohyb, ať už osob nebo vozidel, a mohli byste svým poznatkem přispět ke ztotožnění pachatele, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158," zveřejnila k případu mluvčí policie Monika Kozumplíková.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz