Domácí

Zesnulá manželka Petra Vrány: Nehoda ji připravila o životní sen

Zesnulá manželka Petra Vrány: Nehoda ji připravila o životní sen
Zdroj: Pavel Mazáč/CNC/Profimedia

Kapitán třineckých Ocelářů zažívá nejtěžší životní období. Petr Vrána v úterý přišel o milovanou manželku Lindsey, se kterou byl dlouhých 17 let. Půvabná blondýnka z Kanady patřila k největším fanynkám známého hokejisty. Kvůli zranění z mládí se totiž musela vzdát svého největšího snu, a tak s manželem obrážela všechny hokejové štace.

Manželka hokejisty Petra Vrány zemřela za tragických okolností v úterý. Podle informací Nova Sportu chtěla zachránit psa a propadla se pod led vodní nádrže Slezská Harta. Zachránit půvabnou blondýnku Lindsey se záchranářům nepodařilo.

Lindsey vyrůstala v kanadském Dartmouthu. Odmalička se věnovala tanci a jejím největším snem bylo stát se baletkou. Šla si za ním a tvrdě trénovala. Jenomže v 19 letech se zranila a profesionální kariéře mohla dát sbohem.

V té době se seznámila s Vránou, který zrovna střílel góly za tým Mooseheads v Halifaxu. Netrvalo dlouho a zamilovali se do sebe. A potom už je nic nerozdělilo. Velkou lásku stvrdili sňatkem, který trval 17 let, a v roce 2015 i prvním potomkem. Společně vychovávali syna Lea.

Související obsah

Pro Vránu byla Lindsey velkou oporou. Následovala ho do amerického New Jersey, ruského Chabarovsku a nakonec se usadili v Třinci. Právě tam o ni hokejista v úterý navždy přišel.

Last year's resolution: "I've taken these shoes with me everywhere I've lived for the last 10 years. They're a constant...

Zveejnil(a) Lindsey Vrnov dne ter 3. ledna 2017
 

Přestože se Lindsey nemohla tanci věnovat tak, jak si v dětství vysnila, na svou velkou vášeň nezanevřela. Když byla s milovaným manželem na cestách, do kufru si nikdy nezapomněla přibalit svoje baletní střevíčky. "Kdekoliv jsem za posledních 10 let žila, měla jsem s sebou tyto střevíčky. Jsou věčným symbolem toho, kým jsem byla, co jsem milovala. A připomínají mi, že se nikdy nemám vzdávat svých snů," napsala Lindsey v roce 2017 na facebook.

Co se stalo na Slezské Hartě

Lindsey Vránová v úterý odpoledne venčila štěně v okolí vodní nádrže Slezská Harta. Pes se však zaběhl na zaledněnou plochu. Když se ho snažila zachránit, propadl se pod ní led. Ve studené vodě se utopila.

Související obsah

“Můžeme potvrdit, že jsme asi půl hodiny po poledni obdrželi oznámení o ženě, která se topila ve vodní nádrži Slezská Harta. Byly tam veškeré záchranné složky, které velmi intenzivně dělaly vše pro to, aby ženu pod hladinou našly. Bohužel se ji nepodařilo nalézt živou,“ popsala policejní mluvčí Zlatuše Viačková marný boj o život Lindsey. Štěně nakonec vyvázlo bez jakýchkoliv následků.

Kapitána třineckých Ocelářů zastihla zpráva o smrti manželky těsně před hokejovým utkáním s Litvínovem. Zápas kvůli tragédii odložili. 

Další informace o neštěstí se dozvíte v reportáži TV Nova:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz