Krimi

Choval se jako zvíře. Muž v Brně vyl jako vlk, strážníka chtěl pokousat

Choval se jako zvíře. Muž v Brně vyl jako vlk, strážníka chtěl pokousat
Zdroj: TV Nova

Bizarní incident řešila ve středu večer hlídka brněnských strážníků. Na zastávce tramvaje musela krotit mladíka, který vyl jako vlk a strážce zákona se střídavě pokoušel pokousat a udeřit. Ti tak nakonec asistovali i při jeho převozu do nemocnice.

Strážníky na nehybně ležícího muže na zastávce tramvaje upozornil ve středu večer dispečer dopravního podniku. "Muž na přítomnost hlídky nejprve nereagoval. Probral se až ve chvíli, kdy se k němu jeden ze strážníků přiblížil, aby zjistil, jestli je v pořádku," popsal začátek incidentu mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba.

Dvacetiletý mladík znenadání zprudka vyskočil, hlasitě zavyl a pokusil se strážníka kousnout a pak také udeřit. Ale hlídka se jeho výpadům dokázala ubránit.

Související obsah

"Muž i nadále vytrvale vyl, choval se nevyzpytatelně, a protože jeho agresivita sílila, museli ho strážníci spoutat. Poté ho předali zdravotníkům. Ti ho vyšetřili, a vzhledem k tomu, že nebyl schopný ovládat své jednání, požádali hlídku o asistenci při převozu do nemocnice," uzavřel kuriózní výjezd Šoba.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz