Zahraničí

Další střípek v rozvodu Gatesových: Bill měl v práci údajně milenku

Další střípek v rozvodu Gatesových: Bill měl v práci údajně milenku
Zdroj: TV Nova

Manželé Gatesovi oznámili na začátku května rozvod. Důvodem k ukončení vztahu nebyl podle jejich oznámení na twitteru nikdo třetí. Zahraniční média teď ale přináší informaci, že Bill měl během manželství poměr s jednou ze svých podřízených.

Zakladatel společnosti Microsoft a jeden z nejbohatších lidí planety Bill Gates na začátku května oznámil, že se rozvádí se svou manželkou Melindou. Pár byl spolu dlouhých 27 let. Po dvou týdnech od oznámení vyšlo na povrch, že Bill měl údajně během manželství milenku. Tou měla být jedna z jeho zaměstnankyň ve společnosti Microsoft. Informace uvedl The Wall Street Journal.

Podle představenstva společnosti si Gates začal s milenkou v roce 2000. Poměr se táhl další řadu let a jako důsledek musel jeden z nejbohatší lidí světa v roce 2019 z představenstva společnosti odstoupit. "Před 20 lety došlo k poměru, který ale skončil přátelsky," uvedla Gatesova mluvčí pro The New York Times.

Související obsah

Pětašedesátiletý Bill a šestapadesátiletá Melinda Gatesová se setkali v Microsoftu, který Bill Gates založil a v té době byl výkonným ředitelem. Melinda začínala na pozici produktového manažera. Nakonec se stala generální ředitelkou informačních produktů.


Podle zahraničních médií si během rozvodu pár bude také muset rozdělit o svůj dům snů, který manželé koupili v roce 1996 a předělali ho k obrazu svému. Leží na jezeře Washington, nedaleko amerického města Seattle a během rekonstrukce manželé nezapomněli na 18 koupelen, kinosál ani vlastní potok.

Rozvod Gatesových bude jeden z nejdražších na světě. Kdo drží prvenství? Na reportáž se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz