Domácí

Ze zničené dodávky vyvázl řidič jen se zraněním! Vlakem jelo 35 lidí

Ze zničené dodávky vyvázl řidič jen se zraněním! Vlakem jelo 35 lidí
Zdroj: HZS Plzeňský kraj

O velkém štěstí může mluvit řidič, který se v pátek srazil s vlakem v Plzeňském kraji. Ze zdemolovaného auta ho vytáhli jen se zraněnou nohou. Ve vlaku cestovalo 35 lidí, nikdo se nezranil.

K na první pohled hrůzné nehodě vyjeli v pátek dopoledne hasiči a záchranáři do Třemošné na Plzeňsku. Vlak tam na přejezdu bez závor vrazil do dodávky.

Lokomotiva narazila do zadní části auta, kde se převáží náklad. To bylo zřejmě velkým štěstím pro řidiče, který náraz přežil i přesto, že vlak dodávku z větší části zcela zdemoloval.

Související obsah


"Řidič dodávky narozený v roce 2000 utrpěl středně těžké zranění dolní končetiny. Při vědomí transportován na urgentní příjem fakultní nemocnice," uvedla mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

"Dle prvotního šetření bylo zjištěno, že jednadvacetiletá řidič jedoucí ulicí Revoluční ve směru od obce Zruč-Senec nerespektoval aktivní výstražná značení na železničním přejezdu bez závor, při průjezdu přes přejezd došlo ke střetu s vlakem do pravého boku vozidla. Asi 35 osob z osobního vlaku bez zranění," uvedla policejní mluvčí Eva Červenková. Celková škoda je podle policie asi 690 tisíc.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz