Domácí

Zdravotní stav Jindřicha Forejta se zlepšil. Začíná s rehabilitací

Zdravotní stav Jindřicha Forejta se zlepšil. Začíná s rehabilitací
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Zdravotní stav bývalého hradního protokoláře Jindřicha Forejta, terý prodělal na začátku března mrtvici, se výrazně zlepšil. V současné době je už mimo ohrožení života a začíná s rehabilitací. Čtenářům TN.cz dokonce poslal pozdrav.

"Jindřich Forejt je naštěstí již mimo nebezpečí života,“ řekl TN.cz mluvčí Institutu Václava Klause Petr Macinka. Zdravotní stav bývalého hradního protokoláře se tak postupně zlepšuje. Dokonce začíná i s rehabilitací.


Někdejší blízký spolupracovník prezidenta Václava Klause navíc prostřednictvím mluvčího Institutu VK poslal také milý vzkaz. "Pan Forejt zdraví Vaše čtenáře,“ doplnil Macinka.

 

Související obsah


Forejt skončil v motolské nemocnici a v umělém spánku poté, co ho před několika měsíci postihla mrtvice. Na začátku března se poté objevila informace, že bývalý hradní protokolář zemřel. Přišel s ní bývalý ministr kultury Daniel Herman. Mluvčí Kanceláře prezidenta republiky Jiří Ovčáček pak Forejtovi přes sociální sítě poslal modlitbu.


Informace o Forejtově smrti ale záhy vyvrátila motolská nemocnice, ve které měl ležet. V polovině března se navíc zdravotní stav bývalého vysokého zástupce Hradu zlepšil a Forejt se probral z umělého spánku.

Jindřich Forejt skončil v umělém spánku. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz