Zahraničí

Zemřela hvězda hororů. Kamburovou trápily komplikace při covidu

Zemřela hvězda hororů. Kamburovou trápily komplikace při covidu
Zdroj: Profimedia.cz

Známá bulharská herečka Lorina Kamburová zemřela na oboustranný zápal plic způsobený covidem-19. Mladá hvězda byla známá hlavně díky rolím v hororových filmech, jako je například Texaský masakr motorovou pilou. Bylo jí pouhých 30 let.

Smrt herečky oznámil na Facebooku její kolega a přítel Gennadij Avramenko. S Kamburovou pracoval na jejím nejnovějším filmu "Love&Monsters", kde hrála hlavní roli. Kvůli nemoci se nemohla zúčastnit moskevské premiéry filmu, ale sledovala ji na telefonu z nemocničního lůžka.

Podle ruských médií zemřela Kamburová na oboustranný zápal plic, který se u ní rozjel poté, co byla hospitalizována kvůli covidu-19. 

Související obsah

Kamburová byla známá díky rolím v amerických hororech, jako je pokračování Texaského masakru motorovou pilou a Doom: Annihilation. Její nejnovější film Love&Monsters je ruská komedie.

V prosinci minulého roku zemřel na komplikace s koronavirem také známý slovenský herec Štefan Kožka, kterého si čeští diváci můžou pamatovat třeba jako náčelníka lupičů z pohádky Nebojsa. "Ahoj. Jsem Štefan, je mi 66 let a mám covid. Ne, nedělám si legraci. Je to opravdu vážné, za poslední čtyři dny jsem zažil tolik bolesti, že jsem měl chuť to všechno skončit," napsal herec krátce před smrtí.

Zemřel bubeník Kevin Clark ze slavného filmu Škola rocku. Bylo mu 32 let:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz