Krimi

Řidič v Plzni měl srazit na přechodu dvě dívky a ujet. Policie ho vypátrala

Řidič v Plzni měl srazit na přechodu dvě dívky a ujet. Policie ho vypátrala
Zdroj: Krimi Plzeň

Plzeňští policisté od úterního rána pátrali po řidiči, který měl v Plzni srazit dvě nezletilé dívky na přechodu. Muž navíc ani nezastavil a z místa nehody ujel. Brzy se ho podařilo dopadnout.

Nehoda se stala před osmou hodinou ráno v Plzni na křižovatce ulic Lidická a alej Svobody. Řidič osobního auta měl srazit dvě nezletilé dívky. "Ty přejížděly přes přejezd pro cyklisty (přechod) na zelený signál,“ informovala policejní mluvčí Michaela Raindlová.


Podle portálu Krimi-Plzeň jely dívky na elektrokoloběžce do školy. Devětapadesátiletý řidič však ani nezastavil a z místa nehody ujel. "Obě dívky utrpěly pouze lehká zranění,“ doplnila Raindlová.

Související obsah


Policisté po šoférovi vozu začali okamžitě pátrat. Brzy díky operativnímu vyšetřování Dopravního inspektorátu Plzeň zjistili jeho totožnost i to, že se pohybuje poblíž Karlových Varů.

Vyšetřovatelé proto muže vyzvali, aby případ vysvětlil. "Muž uposlechl naši výzvu a přihlásil se na dopravním inspektorátu v Karlových Varech,“ uzavřela Raindlová. Příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují.

Auto na Pražském okruhu srazilo člověka. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz