Zahraničí

Chcete sbalit princeznu? Příbuzná královny Alžběty je na seznamce

Chcete sbalit princeznu? Příbuzná královny Alžběty je na seznamce
Zdroj: Profimedia

Pokud byste chtěli randit s princeznou, nyní máte jedinečnou příležitost. Sestřenice princů Williama a Harryho lady Amelia Windsor si založila profil na seznamce. Právě tak se rozhodla najít svou lásku.

Získat lásku na celý život touží snad každý z nás. Toho pravého se rozhodla najít také členka britské královské rodiny lady Amelia Windsor. "Hledá muže, proto si založila profil na seznamce Raya,“ informoval Daily Mail.


Seznamovací aplikace stojí osm liber měsíčně (asi 238 korun) a narazíte tam i na známého zpěváka Harryho Stylese ze skupiny One Direction.

Související obsah


Přestože pětadvacetiletá sestřenice princů Harryho a Williama nepatří do úzkého rodinného kruhu, stává se miláčkem národa. Časopis Tatler ji dokonce označil za "nejkrásnější ženu v britské královské rodině“.


To však není jediný úspěch mladé Amelie. Kromě studia na Edinburské univerzitě, která se řadí mezi nejprestižnější školy na světě, se věnovala také modelingu. Objevila se na titulních stranách řady známých časopisů, a dokonce se stala tváří módního domu Dior.

Japonská princezna se kvůli lásce vzdala titulu. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz