Kriminalita

Policisté dopadli nebezpečného muže, do akce se zapojil i vrtulník

Středočeští policisté dopadli ve čtvrtek muže, který měl dopoledne ukrást auta v Mratíne v okrese Praha-východ. Podle policie byl muž nebezpečný a do akce se zapojil i vrtulník.

Muž měl ve čtvrtek podle policejních informací ukrást auto zaparkované v obci Mratín. Podezřelého muže později zadrželi kladenští policisté.

"Policisté po pachateli, který se měl této trestné činnosti dopustit, pátrali, a v okresu Kladno zadrželi podezřelou a nebezpečnou osobu,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Související obsah

Do pátrání po podezřelém se zapojilo několik policejních jednotek včetně policejního vrtulníku s termovizí.

Policejní mluvčí však důvod, proč byl pachatel považován za nebezpečného, komentovat nechtěla. "S ohledem na aktuální vyšetřování nemohu případ podrobněji komentovat," dodala Šteinerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Kriminalita

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz