Horoskop na pondělí 19. července: Dnes skončí období nejistoty

Horoskop na pondělí 19. července: Dnes skončí období nejistoty
Zdroj: Getty Images

Buďte proto dostatečně sebekritičtí a zeptejte se sami sebe, zda byste se bez určitých věcí neobešli. Může vám tak skončit období nejistoty. Peníze, na které jste dlouho čekali, vám brzy přijdou.

Beran

Dnes narazíte na naprosto výjimečného člověka. Mějte proto oči otevřené a nenechte si ujít jedinečnou příležitost, jež se jen těžko bude opakovat. Dnešní den je jako stvořený pro lásku. Jděte tedy svému štěstí naproti a hoďte předsudky za hlavu.

Býk

Ocitli jste se ve finanční tísni? Nepanikařte a raději ještě chvíli vyčkejte. Peníze, na které jste dlouho čekali, vám brzy přijdou. Nemá cenu plašit předem. Samozřejmě bude lepší, když omezíte své výdaje a budete se hlídat, není ale důvod k panice.

Blíženci

Nebaví vás již poslouchat kritiku ze strany vašeho partnera? Buďto začněte dělat věci tak, jak mají být a nedejte mu tak příležitost k nespokojenosti, nebo se s tím smiřte. Uvidíte, že protějšek snahu velice ocení. Mějte ze sebe i práce lepší pocit.

Rak

Naskytla se vám příležitost investovat uspořené peníze? Pokud jste zvážili všechny výhody i nevýhody a stále jste přesvědčeni, že se to vyplatí, neváhejte jednat. Přesto si promyslete své rozhodnutí. Štěstí stojí při vás, může se ale stát cokoliv.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Dnes je váš šťastný den. Vyrazíte si do společnosti a konečně potkáte protějšek, na který jste vždy čekali. Musíte se ale naučit nahlédnout pod povrch. Pokud budete i nadále soudit okolí pouze podle zevnějšku, lehko byste mohli přijít o své štěstí.

Panna

Jste příliš hrdí na to, abyste požádali o pomoc? Pokud se utápíte v potížích, možná je na čase, abyste udělali rázný krok. Přesto přijměte pomocnou ruku, pokud vám je nabízena. Není nic špatného nechat si od někoho pomoci. Zbytečně se stresujete.

Váhy

Dnes skončí období nejistoty. Osoba, která se vám líbí, vám totiž dá najevo, že ani vy jí nejste lhostejní. Signál, který bude naprosto jasný a nedá prostor k pochybnostem, vám značně zvedne náladu. Po celý zbytek dne budete plní energie a elánu.

Štír

Budete dnes silně impulzivní. Vaše chování bude do značné míry nepředvídatelné a nečitelné. A to jak pro okolí, tak pro vás samé! Proto byste se měli snažit ovládat a nepoddávat se náladovosti. Můžete totiž ublížit nejen sobě, ale také svým blízkým.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Se sebezapřením se pustíte do nutné práce. Důvod vašeho odporu je jednoduchý. Nejenom, že onu činnost nesnášíte, ale také pochybujete o jejím významu. Není proto divu, že jste otrávení. Zamyslete se, zda vám tato práce stojí za to. Není čas na změnu?

Kozoroh

Konečně se ve vás probudí cit pro zodpovědnost, který způsobí, že přehodnotíte své dosavadní manýry. Pravdou totiž je, že v poslední době se zabýváte především sami sebou. Zkuste myslet také na druhé a vžít se do jejich situace. Budete překvapeni.

Vodnář

I když jste se doposud cítili skvěle a nijak vám nevadilo, že jste takzvaně singl, v poslední době se karta obrací. Zjišťujete totiž, že vám život na vlastní pěst vůbec nevyhovuje. Potřebujete někoho, s kým byste mohli sdílet své názory a zážitky.

Ryby

Nebudete mít žádnou chuť slevit ze svých nároků. Máte totiž pocit, že vaše požadavky nejsou nijak přehnané. Buďte proto dostatečně sebekritičtí a zeptejte se sami sebe, zda byste se bez určitých věcí neobešli. Jinak vám hrozí, že zůstanete osamoceni.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz