Zahraničí

Legendární slovenská zpěvačka prý krvácela do mozku! Fandové v šoku

Legendární slovenská zpěvačka prý krvácela do mozku! Fandové v šoku
Zdroj: TV Markíza

Byla jednou z největších hvězd 90. let. Zpěvačka Barbara Haščáková podle slovenských médií skončila na jednotce intenzivní péče, mělo ji postihnout krvácení do mozku. Půvabná blondýnka se už před lety přestěhovala do Spojených států a nedává o sobě příliš vědět.

Barbara Haščáková údajně krvácela do mozku a bojuje o život na jednotce intenzivní péče. Takovou informaci přinesl portál Ereport

Překvapilo to hudebníka Davida Keye, který měl v plánu s ní spolupracovat. "Jaký šok zase. Hodně sil a brzké uzdravení, Barbaro. V září jsme chystali překvapení pro Slováky, návrat Barbary a společné turné. Samozřejmě pokud by to opatření dovolovala. Doufám, že je v pořádku, protože podle poslední informace, kterou mám, je v kritickém stavu v nemocnici a od hospitalizace se už neozvala. Věřím, že je v pořádku, že se brzy uzdraví a dáme společné koncerty," vzkázal.

Fanoušci mají o zpěvačku strach, zmátlo je ale vyjádření na facebookovém profilu s jejím jménem. "Nevím, kdo mi chce pořád ublížit a osočovat, ale není to pravda. Jsem zdravá, jsem doma a na Slovensko se vůbec nechystám," stojí v něm. Stránka však vznikla teprve v dubnu a sleduje ji necelých 130 lidí.

Související obsah

Není tak jisté, zda příspěvek skutečně psala Haščáková, anebo se za ni někdo vydává. Od zpěvaččina odchodu do Spojených států toho slovenští fanoušci o jejím životě nevědí tolik jako dřív.

Haščáková byla na vrcholu slávy v 90. letech. Ve dvojici s MC Erikem vydala několik hitů v angličtině, krátce působila i ve skupině Maduar. Několikrát usilovala o comeback, na úspěchy z minulosti se jí ale dosud navázat nepodařilo.

Připomeňte si největší hity Barbary Haščákové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz