Domácí

Místo 70 km/h jel 130. Na piráta silnic v BMW si došlápla policie. Nebyl sám

Karlovarští policisté při kontrolách zastavili dva piráty silnic, kteří překročili povolenou rychlost o několik desítek kilometrů v hodině. Oba mohou až na rok přijít o řidičský průkaz.

Na rychlou jízdu zřejmě dlouho nezapomenou dva hříšníci, kteří projeli kolem policejní hlídky mnohem vyšší rychlostí, než jaká byla povolená.

Policisté měřili rychlost v úseku mezi Karlovými Vary a Sokolovem na úrovni ulice Táborská, která je známá tím, že se v ní často stávají dopravní nehody. Maximální povolená rychlost je na tomto úseku 70 kilometrů v hodině. Řidič BMW si ale zřejmě nevšiml policejní hlídky a projel kolem ní v téměř 130kilometrové rychlosti.

Policisté se za pirátem silnic okamžitě vydali a 21letého řidiče zastavili. I když u sebe měl potřebné doklady a nenadýchal, trestu se určitě nevyhne.

Související obsah

Sankcím neujde ani další řidič, který ve stejném úseku jen o den později projel kolem hlídky rychlostí 110 kilometrů v hodině. I jeho policisté zastavili. Kromě toho, že s oběma na místě sepsali oznámení o přestupku, předali je také správnímu orgánu, který s nimi bude překročení rychlosti dále řešit.

Oběma řidičům hrozí za překročení rychlosti až desetitisícová pokuta, ale také zákaz řízení, a to až na jeden rok.

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz