Domácí

Policie už měsíc hledá mladého muže z Brna. Stopy vedou kousek od Prahy

Policie už měsíc hledá mladého muže z Brna. Stopy vedou kousek od Prahy
Zdroj: Policie ČR

Už téměř měsíc pátrá policie po 27letém Janovi Grácovi z Brna. Z domova podle jeho partnerky odešel po hádce a nechal dopis na rozloučenou. Minulý týden se měl snažit najít ubytování v Říčanech u Prahy.

Od 5. července pátrá policie po Janu Grácovi (ročník 1993). Muž je asi 180 centimetrů vysoký, má hnědé vlnité vlasy a hnědé oči. Policejní pátrání ovšem zatím úspěch nepřineslo.

Na vlastní pěst po muži na sociálních sítích pátrá také jeho snoubenka Stanislava. Příspěvky s jeho fotografií sdílí, kde se dá a zaznamenala i první výsledky. "V úterý minulý týden se mi ozvala paní z Říčan, která mě kontaktovala, že u ní Honza byl v penzionu a chtěl se ubytovat. Policie vše prověřila a je si jistá, že je to můj Honza," uvedla žena.

Související obsah

"Od té doby zase žádné stopy. Jen, že se chtěl v Říčanech u Prahy ubytovat do dalších dvou penzionů nebo ubytoven. Sama jsem některé obvolávala, ale buď mi řekli, že tam nikdo takový není, nebo se se mnou nechtěli vůbec bavit," popsala žena pro TN.cz.

Podle jejích slov muž zmizel po hádce a doma nechal dopis na rozloučenou. "Chci ho ujistit, že ho s dcerkou čekáme doma. Protože on si myslí, že nemá ani domov, ani rodinu," dodala zoufalá žena.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz