Počasí

PŘEDPOVĚĎ: Léto je pryč, čeká nás ochlazení, déšť a ranní mlhy

PŘEDPOVĚĎ: Léto je pryč, čeká nás ochlazení, déšť a ranní mlhy
Zdroj: Getty Images

Začátek září odstartuje podzimním počasím, které budou doprovázet ranní mlhy a déšť. V první polovině týdne se teploty budou držet do 20 stupňů Celsia, od středy pak začnou pozvolna růst.

V pondělí nás podle meteorologů čeká oblačno až zataženo s ojedinělými mlhami. Místy se očekávají přeháňky nebo déšť, na severovýchodě Česka bude pršet intenzivněji. Nejvyšší teploty se přes den budou pohybovat od 16 do 19 stupňů, v 1000 metrech na horách pouze kolem 11 stupňů.

Podívejte se na pondělní předpověď počasí:

V úterý bude převážně zataženo s občasným deštěm nebo přeháňkami. Srážky budou vydatnější a vytrvalejší především na horách na severu a severovýchodě. Večer bude déšť postupně slábnout. V noci bude od 13 do 9 stupňů, přes den od 14 do 18 stupňů.

Ani ve středu si sluníčka příliš neužijeme. Většinou bude oblačno a zpočátku místy přeháňky. Na východě bude dokonce až zataženo s deštěm, zejména v Beskydech. Teploty se budou pohybovat od 16 do 20 stupňů, v noci klesnou na 13 až 9 stupňů.

Ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, na horách ojediněle přeháňky. Ráno se ojediněle mohou objevit i mlhy. V noci budou panovat teploty od 11 do 7 stupňů, přes den se vyšplhají na 17 až 21 stupňů.

Související obsah

Páteční počasí nám podle meteorologů dopřeje více sluníčka. Obloha bude polojasná až skoro jasná, ráno se ojediněle mohou objevit mlhy. Přes den se teploty budou pohybovat od 19 do 23 stupňů, v noci klesnou na 10 až 6 stupňů.

O víkendu bude většinou polojasno, při větší oblačnosti ojediněle přeháňky. Noční teploty se budou pohybovat od 11 do 6 stupňů, přes den se vyšplhají na 19 až 24 stupňů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Počasí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz