Počasí

Deštníky odložte, o víkendu nás čeká sluníčko a až 25 °C. PŘEDPOVĚĎ

Po deštivých dnech do Česka dorazí slunečné počasí, které bude panovat až do konce týdne, pozor ale na ranní mlhy. V neděli se ale mohou objevit přeháňky. Teploty se o víkendu vyšplhají až na 25 stupňů Celsia.

Ve čtvrtek bude převážně polojasno až jasno, na severu a severovýchodě může ojediněle i zapršet. Teploty se v maximech vyšplhají na 20 až 24 stupňů, na severovýchodě bude pouze kolem 19 stupňů a v horách v 1000 metrech 14 stupňů.

Podívejte se na čtvrteční předpověď počasí:

Páteční ráno mohou ojediněle doprovázet mlhy. Po celý den bude jasno až polojasno s teplotami od 21 do 25 stupňů. V noci se budou pohybovat od 10 do 6 stupňů.

I v sobotu ráno se ojediněle objeví mlhy. Obloha bude polojasná až skoro jasná a nejvyšší teploty se vyšplhají na 21 až 25 stupňů. V noci klesnou na 10 až 6 stupňů.

Související obsah

V neděli bude většinou polojasno, na horách na severovýchodě se ojediněle mohou objevit přeháňky. V noci bude od 11 do 7 stupňů, přes den od 19 do 23 stupňů. Na severovýchodě se teploty budou pohybovat okolo 17 stupňů.

Začátek příštího týdne budou opět provázet ojedinělé ranní mlhy a slunečné počasí s teplotami přes 20 stupňů. Pondělí bude chladnější, kdy teploty v maximech dosáhnou 22 stupňů, na severovýchodě pouze 16 stupňů. V následujících dnech se opět mírně oteplí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Počasí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz