Videoreportáž

Kouzelné záběry šanghajského výhledu. Tato věž se skoro dotýká nebe

Poznat město znamená do značné míry přečíst si jeho architekturu. A architektura města je často definována jeho panoramatem. Architekt Marshall Strabala se podílel na projektu Shanghai Tower, který nyní tvoří nedílnou součást šanghajského výhledu. Každé ráno, když svítí slunce na městskou část Lujiazui v centru Šanghaje, budova vítá vycházející slunce svým přirozeným, elegantním držením těla. Šanghajská věž je vysoká 632 metrů a je asi 70krát těžší než Eiffelova věž.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Videoreportáž

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz