OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Ukážeme vám, jak si online srovnat nabídky životního a úrazového pojištění

Srovnat si nabídky povinného ručení a havarijního pojištění od několika pojišťoven se Češi už naučili. RIXO.cz vám jako jediný online srovnávač na trhu srovná i nabídky životního pojištění. Během pár minut dostanete nabídky od sedmi pojišťoven, abyste si mohli vybrat pro vás to ideální pojištění. To vám jiný srovnávač nenabídne.

Proč by si měl klient srovnat životní pojištění?

Málokdo ví, že při obdobném pojistném krytí může klient od několika pojišťoven dostat cenově odlišnou nabídku životního pojištění, a to může výrazně zasáhnout do rodinného rozpočtu. Úspora
i několik stovek korun měsíčně je u tohoto typu pojištění velmi podstatná, vzhledem k tomu, že se sjednává na dlouhou dobu. Za dvacet let tak může klient zbytečně zaplatit i několik desítek tisíc korun.

Doposud neměl klient o cenách životního pojištění přehled a velmi těžko se k nim dostával. Když si chtěl sám srovnat nabídky, musel rovnou do pojišťoven nebo za poradci. Což byl běh na dlouhou trať. My jsme se to rozhodli změnit a díky pokročilé technologii nabízíme klientům online nabídky životního pojištění od sedmi předních pojišťoven,“ říká Martin Ždímal.

Srovnání autopojištění do 3 minut

RIXO.cz se snaží klientům maximálně usnadnit sjednání pojištění. U srovnání povinného ručení a havarijního pojištění stačí, když zadáte registrační značku a služba vyplní technické údaje
o vozidle sama. Už tak nemusíte údaje složitě hledat v technickém průkazu. „Poté stačí zadat jen několik základních údajů o sobě, kvůli bonusům, a RIXO.cz vám zobrazí šest nabídek přehledně seřazených vedle sebe od té nejvýhodnější (poměr cena/výkon) až po nejlevnější. Pokud se pro jednu rozhodne, stačí, když klikne na tlačítko „Mám zájem“ a smlouva mu automaticky dorazí do mailu,“ vysvětluje Martin Ždímal, technický a produktový ředitel RIXO.cz. 

 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz