OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Máte rodinu? Určitě nezapomeňte na životní pojištění

S příchodem rodiny je dobré myslet na zadní vrátka a sjednat si vhodné životní pojištění. Dávno už neplatí, že si ho pořizuje pouze živitel rodiny. Důležité je i pro ženy na mateřské dovolené. Ani těm se totiž úraz nebo závažné onemocnění nevyhýbá. V reportáži se dozvíte, jak si takové životní pojištění správně nastavit, abyste ochránili vás i vaši rodinu.

Paní Markéta je na mateřské dovolené s dvouměsíčním synem Petrem. Je vdaná a manžel Martin pracuje jako administrativní pracovník. Před časem si pořídili byt na hypotéku.

Ačkoliv oba životní pojištění nechtěli, a přišlo jim to jako vyhozené peníze, s příchodem rodiny a pořízením nového bydlení si uvědomili, že by v případě nešťastné události, mohl ten druhý, a hlavně jejich syn zůstat nezajištěný a bez střechy nad hlavou.  

Protože jsou oba velmi časově vytíženi, nemají čas ani chuť chodit do pojišťovny, nebo se scházet s pojišťovacími poradci. Rozhodli se proto využít online srovnávač RIXO.cz, který jim během pár minut zobrazil sedm nabídek od několika pojišťoven a doporučil, která pojistka je pro ně nejvýhodnější a ochrání rodinu v případě nešťastné události.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz