Volby do Poslanecké sněmovny 2021

Vtipný moment debaty na Nově: Šlachtovi vyklouzlo sprosté slovo

Robert Šlachta, předseda hnutí Přísaha, neuhlídal v debatě TV Nova svůj slovník. Když mu spadla propiska, vyklouzlo mu z úst sprosté slovo.

TV Nova ve čtvrtek odpoledne odvysílala předvolební debatu s Tomiem Okamurou (SPD), Janem Hamáčkem (ČSSD), Vojtěchem Filipem (KSČM) a Robertem Šlachtou (Přísaha). Šéf nového hnutí se v mezičase neuhlídal a z jeho úst vyšel vulgarismus.

Když lídři domluvili na ekonomická témata, Šlachtovi spadla propiska. "K*rva," vyklouzlo mu těsně předtím, než začala reportáž.

Související obsah

​Šéfové čtyř politických stran, které budou v pátek a sobotu usilovat o přízeň voličů, diskutovali také o zvládnutí boje s covidem-19 nebo pozici Česka v Evropské unii.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz