Domácí

Tragédie na Trutnovsku: Cyklista nepřežil srážku s autem

Tragédie na Trutnovsku: Cyklista nepřežil srážku s autem
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Smrtelná nehoda zaměstnala v pátek večer v Trutnově všechny záchranářské složky . Osobní auto tam srazilo cyklistu. Teni přes veškerou snahu záchranářů zemřel.

Nehoda se stala v pátek krátce po půl osmé večer v Trutnově. "Srazilo se osobní auto značky BMW s cyklistou," řekla policejní mluvčí Lucie Konečná.

Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS), povolán byl také vrtulník. Cyklistu se ale přes veškerou snahu záchranářů zachránit nepodařilo.

Související obsah

Policisté provedli dechovou zkoušku u řidiče, ta byla negativní. U cyklisty vyšetřovatelé nařídili soudní pitvu. "Příčina a veškeré okolnosti této tragické dopravní nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování," uzavřela Konečná.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz