Zahraničí

Smrtelná nehoda na Slovensku. Bouralo audi plné teenagerů

Smrtelná nehoda na Slovensku. Bouralo audi plné teenagerů
Zdroj: Polícia SR - Žilinský kraj

Tragická nehoda se v pátek krátce před půlnocí stala na Slovensku. Vyhasl při ní život teprve 17letého mladíka. Vůz značky Audi řídil 18letý chlapec. Příčiny nehody vyšetřuje policie.

Auto plné náctiletých havarovalo v pátek 15. října před půlnocí na silnici první třídy u obce Makov v okrese Čadca kousek od hranici s Českou republikou.

"Na základě provedeného vyšetřování jsme zjistili, že 18letý řidič osobního automobilu značky Audi jel ve směru od města Bytča do obce Makov. Při průjezdu levotočivé zatáčky z dosud nezjištěných důvodů s vozidlem přejel mimo vozovku a narazil do stromů. Následně se vozidlo odrazilo zpět na silnici," popsala slovenská policie. 

Související obsah

​​17letý spolujezdec bohužel utrpěl velmi vážná zranění, kterým na místě podlehl. Těžce zraněn byl i řidič a další tři spolujezdci ve věku 17, 17 a 18 let.

"U řidiče, který je držitelem řidičského oprávnění teprve krátkou dobu, byl nařízen odběr krve ke zjištění, zda nebyl pod vlivem návykové látky," dodala policie. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz