Krimi

Dívka měla ubodat nevlastního otce, případ řeší kriminálka

Dívka měla ubodat nevlastního otce, případ řeší kriminálka
Zdroj: TV Nova / Getty Images

Kriminalisté od nedělního večera řeší smrt muže, kterého našli pobodaného na rumburském sídlišti v Podhájí. Podle prvotních informací má být do jeho smrti zapletená nezletilá dívka, údajně nevlastní dcera oběti. Bližší okolnosti případu policie zatím odmítla komentovat.

Policie na místo neštěstí vyjela spolu s techniky v neděli zhruba 15 minut před desátou hodinou večer. Podle informací Deníku zemřel muž na rumburském sídlišti Podhájí, přímo na místě, kde na něj měla zaútočit příbuzná.

Související obsah

​Konkrétně má mít prsty v jeho smrti nezletilá dívka. Ta podle informací Deníku z neznámých důvodů ubodala svého nevlastního otce.

Policejní mluvčí Daniel Vítek novinářům potvrdil pouze to, že "krajští kriminalisté prověřují okolnosti zvlášť závažného trestného činu násilného charakteru, ke kterému došlo v neděli večer v Rumburku". Blíže okolnosti smrti muže nekomentoval, a to i s ohledem na to, že případ je zatím na úplném počátku. Více informací by policie mohla zveřejnit v úterý. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz