Zahraničí

Zemřel Benjamin Frank z Námořní vyšetřovací služby. Herci bylo 41 let

Zemřel Benjamin Frank z Námořní vyšetřovací služby. Herci bylo 41 let
Zdroj: profimedia.cz

Ve věku 41 let zemřel americký herec Heath Freeman. Proslavila ho mimo jiné role v seriálu Námořní vyšetřovací služba. Smutnou zprávu potvrdil hercův manažer Joe S. Montifiore.

Okolnosti Freemanovy smrti však nebyly nijak objasněny. "Opravdu nás zdrtila ztráta našeho milovaného Heatha Freemana. Byla to úžasná lidská bytost se skvělým duchem, která zanechala nesmazatelnou stopu v našich srdcích," uvedl hercův manažer Joe S. Montifiore v prohlášení pro CNN.

Herce proslavily především role v řadě známých seriálů. Ztvárnil například Benjamina Franka v Námořní vyšetřovací službě (2003), objevil se rovněž v seriálu Beze stopy (2009).

Související obsah

V letošním roce se Freeman objevil v hororu The Seventh Day. "Byl nesmírně hrdý na svou práci a byl velmi nadšený z další etapy jeho kariéry," doplnil Montifiore.

Hold na sociálních sítích vzdala Freemanovi velká řada jeho hereckých kolegů. "Od začátku jsme si vytvořili tak silné pouto a ty jsi se pro mě stal rádcem. Sledovat tě při práci bylo takové privilegium. Tvoje charisma, talent, humor a vášeň nám budou moc chybět," uvedl herec Gabriel-Kane Day-Lewis.

"Jsem strašně moc vděčný za každou vteřinu, kterou jsem s tebou mohl prožít," přidal se herec Shiloh Fernandez.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz