Koronavirus

Vivien Babišová se konečně nechala naočkovat. Premiér ukázal fotku

Vivien Babišová se konečně nechala naočkovat. Premiér ukázal fotku
Zdroj: Facebook

Očkování proti koronaviru už mají všichni členové rodiny Andreje Babiše (ANO). Po vleklém sporu o uznávání protilátek dostala vakcínu už i dcera premiéra v demisi Vivien. Dosluhující předseda vlády se na facebooku pochlubil snímkem z pražské Thomayerovy nemocnice.

Vivien Babišová měla po prodělání covidu-19 velké množství protilátek. Od doktorů si tak v létě vyslechla, že by měla s očkováním ještě počkat. Teď se konečně dočkala, ve čtvrtek dopoledne dostala vakcínu.

"Pro ty, kteří jste se ptali na Vivien. Lékař už jí konečně doporučil očkování. V Thomayerce to běží jak po másle, skvělý personál," napsal Babiš na facebooku a připojil i fotku Vivien z nemocnice.

"Obrovské díky všem zdravotníkům za jejich nasazení v průběhu pandemie, která bohužel nekončí, ale zesiluje. Očkujte se, prosím, kvůli svému zdraví," doplnil.

Související obsah

Premiér v demisi v červenci kvůli dceři spustil debatu o zrovnoprávnění vakcíny a protilátek. Jenomže odborníci byli nekompromisní a na návrh přidat je na seznam možností, jak prokázat bezinfekčnost, nekývli.

Babišova dcera se nechala naočkovat v den, kdy vláda jejího otce schvaluje tvrdá opatření pro lidi bez vakcíny. Z neděle na pondělí začne v Česku platit takzvaný bavorský model, nenaočkovaní se nedostanou do restaurací ani provozoven všech služeb. Testy se až na několik výjimek nebudou uznávat.

Zdroj: Facebook
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Poslanci dostali spis a budou posuzovat, zda vydají Babiše ke stíhání

Pražské městské státní zastupitelství dnes kolem půl druhé odpoledne předalo spis ke kauze Čapí hnízdo mandátovému a imunitnímu výboru Poslanecké sněmovny. Členové výboru budou posuzovat a rozhodovat, zda vydají Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání.

Píše se na Deník.cz