Domácí

Muž zběsile ujížděl před policií. Naboural a museli mu pomáhat hasiči

Mladý řidič se pokoušel ujet policejní hlídce v Brně. Ta ho chtěla zastavit, protože měla podezření, že byl opilý. Šofér nakonec havaroval a policisté museli jemu i jeho spolujezdci poskytovat první pomoc.

Na mladíka upozornil svědek, kterému se nezdálo, jakým stylem se u brněnského fastfoodu vypotácel z auta. "Černé dlouhé vlasy, šedá bunda, tepláky," popsal ho.

Jakmile mladík ve frontě u prodejny spatřil policejní auto, naskočil znovu za volant a začal ujíždět. Jeden člen hlídky se ho ještě pokusil chytit po svých. Ani bleskově zaběhnutý stovkový sprint ale na ujíždějící automobil prostě stačit nemohl.

Auto ujíždělo další dva kilometry, bylo ale stále jasnější, že svádí předem prohraný boj. Na kluzké silnici ztratil řidič kontrolu a vyřadil veřejné osvětlení.

Související obsah

Vzdát se ale nehodlal. I s poškozeným autem ujížděl dál, až ho zastavila další nehoda. Tentokrát definitivně.

Pětadvacetiletého řidiče museli z vraku vystříhat až hasiči. O něco lépe dopadl jeho o dva roky starší spolujezdec, který utrpěl jen lehčí zranění. Jestli byl řidič skutečně pod vlivem alkoholu nebo jiných látek, ukážou krevní odběry.

kdu, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz