Domácí

Zrůda nalákala ženu na natáčení filmu. Na záchodech ji měla znásilnit

Policisté z Prahy pátrají po muži, který je podezřelý ze znásilnění. Měl zneužít ženu, kterou vylákal do kempu na Žižkově.

Podezřelý měl podle informací policistů svou budoucí oběť nejprve oslovit na ulici. Řekl jí, že natáčí film a že by potřeboval pomoct. Ženu neobvyklá nabídka zřejmě zaujala, protože se s dotyčným dala do řeči. Nakonec s ním také šla do kempu Pražačka.

Tam ale žádné natáčení neprobíhalo. Muž místo toho podle policie ženu na toaletách sexuálně zneužil. Ženě se poté podařilo z toalet utéct a vše nahlásit na policii.

Související obsah

​Mužům zákona se podezřelého ale dosud nepodařilo nalézt. Proto žádají veřejnost o pomoc při pátrání po násilníkovi a zveřejnili i kamerové záznamy, na kterých se podezřelý objevuje. Pokud ho někdo na záběrech poznal, měl by zavolat na linku 158.

"Případ policisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu znásilnění, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi," dodala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz