Co nás čeká

Horoskop na neděli 16. ledna: Usmívejte se a nenechte se vyprovokovat

Horoskop na neděli 16. ledna: Usmívejte se a nenechte se vyprovokovat
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Díky Marsu ve Střelci budete mít dnes skvělou myšlenkovou a tvůrčí aktivitu. Ale nezapomeňte se dnes usmívat na všechny protivné lidi, které potkáte.

Beran

Dráždíte ostatní svým vzhledem. Z toho si nic nedělejte, protože máte odvahu k něčemu, co by rádi ostatní udělali, ale nemají dostatek kuráže. Vy se však nesete jako šlechtici, protože být tím, kým doopravdy jste, je čin hodný šlechtického stavu.

Býk

Pokud odkládáte vaši soukromou práci s tím, že musíte nejdříve udělat to, co po vás žádá okolí, nedělejte to! Vaše osobní práce je pro vás mnohem důležitější, než si myslíte. Již nejste malé děti, aby vás někdo trestal, že jste si neuklidili pokojíček.

Blíženci

Nezapomeňte se dnes usmívat na všechny ty protivné lidi, které potkáte. Nic totiž neštve více než osoba, která nedává ostatním příležitost vést žabomyší války, které je tak baví. Nenechte se tedy vyprovokovat a chovejte se co nejvíce sluníčkově.

Rak

Lidé jsou jako myši. Nechtějí být vidět kočkami, i přestože v jejich okolí žádné nežijí. Ale znamená to, že i vy musíte sedět v díře, jen protože ostatní vytvořili blud kočky? Ne, nemusíte. Nejste myš, ale člověk, tak vzhůru sebevědomě za vším, co chcete.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vašem milostném životě, který vás čeká v roce 2022!

Lev

Lidé ve vašem okolí potřebují pomoc, ale z hrdosti si o ni nechtějí říct. Nebuďte invazivní, ale nenápadně jako had zjistěte, co se děje, a najděte elegantní řešení. Tak, abyste se nedotkli hrdosti dotyčného, ale pomohli mu z problému, ve kterém se topí.

Panna

Všechno se dnes daří, snad jen od oběda do podvečera buďte trochu opatrní v oblasti rodinných záležitostí. A jak jste na tom profesně? Mars ve Střelci hovoří za všechno a prozrazuje, že lepší dobu pro tvůrčí kreativitu a úspěchy si ani nemůžete přát.

Váhy

Věci v okolí vypadají sice divně, ale vůbec nic se neděje. Možná, že vypadají podezřele, jen protože za nimi nic není. Vy možná potřebujete změnu prostředí, nebo se zblázníte a budete jako ty tetky na vsi, které si do svého okolí profilují mexické telenovely.

Štír

Nemusíte vidět věci tak čistě, jak ve skutečnosti jsou. Pokud jste úspěšní, tak lidé ve vašem okolí sdílejí nekriticky vaše názory, i když uvnitř si myslí něco jiného. A lidé, co vás kritizují, mohou být ti, kteří by vás opravdu měli rádi i bez úspěchu.

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte a nechce si říct nějaké moudro!

Střelec

Některé věci budou složité, nicméně neschází ani napěťové působení astrálních sil. I Venuše s Marsem vám to v tomto dni dávají najevo, že nic není ztraceno. To platí především pro manželské vztahy, které mají tendenci ovlivnit atmosféru v rodině.

Kozoroh

Vlaky se zařazují do starých zajetých kolejí a vy se jako strojvůdce zase začínáte cítit sebevědomě, protože vyrážíte na cestu, kterou dobře znáte a baví vás. Konečně! Jen posuňte věci na mnohem hlubší úroveň, nespokojte se s tou, kterou již dávno máte.

Vodnář

Stojíte na okraji bazénu, a i když víte, že umíte výborně plavat, přesto máte strach skočit do vody. Čekáte na někoho, komu dojde trpělivost a strčí vás tam. Víte co? Nečekejte, zavřete oči a skočte! Vždyť umíte výborně plavat, tak pryč se strachem z vody.

Ryby

Zkuste si povídat s někým, kdo je o půl století starší než vy. Zajděte k němu na čaj a nechte na sebe dýchnout staré časy. Překvapí vás, kolik rozumu se může ukrývat ve starých tělech, i přestože jim nikdo nevěnuje dostatek pozornosti. Naslouchejte jim!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz