Co nás čeká

Horoskop na pondělí 17. ledna: Mars vám zkomplikuje život

Horoskop na pondělí 17. ledna: Mars vám zkomplikuje život
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

To vám jen Mars ve Střelci klade do cesty překážky, které vás ale posunou dál. Pokud se o vás bude pokoušet deprese, zkuste ji zahnat manuální prací.

Beran

Začněte týden s úsměvem na rtech. Přátelské vystupování a milé jednání je pro vás dnes možností, jak předcházet interakcím, které by vám jen zkazily náladu. I negativně naladění lidé roztají a nepřenesou na vás své mrzuté rozpoložení a pesimismus.

Býk

Některé cíle, které jste si stanovili na počátku roku, se vám stále nedaří naplnit a ani se k nim přiblížit. Můžete z toho mít trochu špatné svědomí, ale vůbec za to nemůžete. To vám jen Mars ve Střelci klade do cesty překážky, které vás ale posunou dál.

Blíženci

Nejste v tomto období naladěni na to, abyste si nechali od někoho mluvit do svých soukromých záležitostí. To sice nejste většinou nikdy, ale teď jste na to neobyčejně citliví. Dnes to dáte všem hodně jasně najevo. Jen pozor, ať někoho neurazíte.

Rak

Vlivem zítřejšího úplňku ve vašem znamení pocítíte určité tělesné nepohodlí. Nepůjde ani tak o únavu jako o pocit určité strnulosti. Je to znamení, že vás tělo žádá o to, abyste se mu více věnovali. Neznamená to však ležení, ale aktivní odpočinek v tělocvičně.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě v roce 2022 hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Disponujete dnes spoustou elánu a nápadů, ale vaše kreativita zůstává nevyužitá. Přemýšlíte proto, kam byste ji mohli investovat. Pokud si nevíte rady, začněte si dělat některé úkoly dopředu. Získáte tím cenný čas, který se vám pak bude jistě hodit.

Panna

Leden vám přináší úspěchy na všech frontách a také pondělí se ponese v tomto duchu. Start do nového týdne bude úspěšný a slibuje rovněž mnohé další dosažené cíle. Měly by se k vám donést novinky, které mohou být stejně nečekané jako zajímavé.

Váhy

Dnes by se k vám mohly dostat dobré zprávy, které se budou týkat především vašeho soukromého života. Možná na podobné informace už dlouho čekáte, a tak z nich budete mít opravdu radost. Zasloužíte si to, tak si to vychutnejte. Není to přece každý den.

Štír

Hned v pondělí budete muset podle všeho zápasit s problémem, o kterém víte, ale který jste měli za vyřešený. Dnes se dozvíte, že to bylo jenom zdání. Nedá se nic dělat, budete s ním muset zatočit, jinak se ho nezbavíte. Raději se s někým poraďte.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Pokud se nenacházíte v situaci, která by vám vyhovovala, není nic jednoduššího než se pokusit to změnit. A můžete s tím začít i hned, hvězdy jsou vám nakloněny. Nepůjde to nejspíš hned a asi nezměníte vše, co byste si přáli, ale za pokus to stojí.

Kozoroh

Pracovní sféra je teď oblastí, která vám přináší radost. Vycházíte s nadřízenými, podřízenými i kolegy, a navíc se vám daří prakticky všechno, na co sáhnete. Dnešní den může dokonce přinést nabídku služební cesty, školení nebo zvýšení kvalifikace.

Vodnář

Pokud se vás dnes budou pokoušet chytit splín a deprese, nedejte jim šanci. Nejlepší zbraní bude manuální práce, která dokáže spolehlivě zahnat i ty nejúpornější chmury. Nemusíte se předřít, najděte si lehčí činnost. Třeba se vrhněte na domácí resty!

Ryby

Jste velmi nekonfliktní lidé. Hned tak něco vás nerozčílí, ale když jednou přeteče pohár vaší trpělivosti, je to hotová bouře. K té se zřejmě bude schylovat dnes, protože vaši sousedé si v určité věci nedají říct. Po dobrém se zatím nic nevyřešilo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz