Krimi

Zaměstnanci roudnického supermarketu našli kokain. Byl ukrytý v bedně s ovocem

Zaměstnanci roudnického supermarketu našli kokain. Byl ukrytý v bedně s ovocem
Ilustrační foto Zdroj: TV Nova

Zaměstnanci supermarketu Kaufland v Roudnici nad Labem našli na konci minulého roku několik sáčků s kokainem v bedně s exotickým ovocem. Na nález drogy v supermarketu v úterý upozornil Litoměřický deník.

Pracovníci z roudnického supermarketu zřejmě zažili při vybalování zboží šok. V bedně s exotickým ovocem totiž podle Litoměřického deníku našli několik sáčků s kokainem. Nálezem drogy se teď zabývá Národní protidrogová centrála.

"Mohu pouze potvrdit, že jsme si případ převzali a zabýváme se jím. Prověřujeme okolnosti, ale nemůžeme zatím sdělit žádné bližší podrobnosti," řekla redakci TN.cz mluvčí protidrogové centrály Barbora Kudláčková.

Související obsah

Detaily o nálezu neposkytla ani společnost Kaufland. "Z důvodu probíhajícího policejního šetření k uvedené záležitosti bohužel nemůžeme poskytnout bližší informace," napsala redakci TN.cz mluvčí Kauflandu Renata Maierl. 

Podobný případ policie řešila v roce 2015, kdy se v Lidlu v krabici s banány našlo přes sto kilogramů kokainu. Všechny zásoby kokainu byly tehdy zlikvidovány, dle odborníků měly hodnotu jedné miliardy korun. Psali jsme o tom tady.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Píše se na Deník.cz