Zahraničí

Z nedělní procházky se stal horor. Na rodinu zaútočil muž se sekerou

Nepříjemný zážitek má za sebou rodina z Papradna u Bytče na Slovensku. Při nedělní procházce je napadl 44letý muž se sekerou a vyhrožoval jim, že je zabije. Zřejmě byl pod vlivem alkoholu.

Pravděpodobně opilý muž v neděli odpoledne napadl rodinu s dětmi během toho, co se procházeli se psem na louce ve vesnici Papradno. Na incident upozornil ve čtvrtek slovenský zpravodajský web tvnoviny.sk. 

"Obviněný muž se měl v odpoledních hodinách na louce rozběhnout se sekerou v ruce k muži, ženě a k jejich malým dětem. Během toho, co za nimi utíkal, měl křičet, že je všechny zabije a zabije i jejich psa," uvedla policejní mluvčí s tím, že muž výhrůžky opakoval i po příchodu policejní hlídky.

Související obsah

Policie hned po příjezdu agresivního muže zadržela a podala návrh na jeho vzetí do vazby. Dotyčný muž podle zdrojů zmíněného serveru bydlí v autě i se svou přítelkyní, není zaměstnaný a co si vydělá, tak utratí za alkohol.

Muž už byl u Okresního soudu v Považské Bystrici, kde rozhodovali o jeho vazbě. V té nakonec zůstane do té doby, dokud se jeho případ nevyšetří. Muži hrozí šest měsíců až tři roky za mřížemi. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz