Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 27. ledna: Dnes budete na vrcholu

Horoskop na čtvrtek 27. ledna: Dnes budete na vrcholu
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Vaše komunikační schopnosti dnes nebudou mít konkurenci. Od ranních hodin vás Venuše obdarovává svým pověstným šarmem a Mars vás dopuje fyzickou přitažlivostí.

Beran

Energie z vás dnes přímo vyzařuje a elánu máte na rozdávání. Pokud obojí investujete do svých povinností v zaměstnání, úspěch vás rozhodně nemine. Už brzy se tak budete moci pochlubit vyššími příjmy. Chce to jen trochu toho odhodlání a hlavně píle.

Býk

Vaše vládkyně Venuše sídlí na území zemského Kozoroha, takže její vliv na vás není nijak zvlášť silný, rozhodně však není negativní. Záležitosti lásky probíhají klidným tempem a mnozí se možná přistihnete, že jste na tom s láskou pohodlně.

Blíženci

Vaše komunikační schopnosti dnes nebudou mít konkurenci. Cokoliv si zamanete, to se vám podaří ujednat. A co víc, budete na své okolí působit velmi dobrým dojmem. To oceníte zejména u opačného pohlaví, které vám dnes bude doslova viset na rtech.

Rak

Dnes se na dobrodružný či vzrušující den raději netěšte. Zaměstná vás totiž práce v domácnosti a opravy domu. Ani jedno nepatří k vašim koníčkům, faktem však zůstává, že udělat se to jednoduše musí. Pokud se překonáte, budete to mít alespoň z krku.

VELKÝ TAROT 2022!
Zjistěte, co Vás čeká v roce! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

Budete se snažit prosadit ze všech sil. Moc se vám to však dařit nebude. Jak to tak bývá, to, o co stojíte nejvíce, se daří nejméně. Zkuste získat trochu nadhledu a berte celou záležitost s humorem. Uvidíte, že všechno hned půjde lépe.

Panna 

Od ranních hodin vás Venuše obdarovává svým pověstným šarmem a následuje Mars, který vás dopuje fyzickou přitažlivostí. Výsledek si vaše chytrá hlavička lehce domyslí. Užijte si to! A nezapomínejte ani rozmazlovat vaše blízké nebo mírnit kolegy.

Váhy

Pár dobrých přátel vám pomůže překonat těžkou chvíli. Uvidíte, že díky nim bude všechno mnohem jednodušší. Přestanete se litovat a objevíte nové možnosti do budoucna. Soustřeďte se teď chvíli na sebe a rozvíjejte své talenty! Bude vám ihned lépe.

Štír

Pomocnou berličkou se při dnešku stává přemýšlivý Merkur ve Vodnáři, který dohlíží na to, abyste se dokázali se vším rozumně vypořádat. Jeho bonusem je navíc prospěch z delších cest. Nebojte se tedy nahlédnout do komnat minulosti a uklidit v nich.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR!
Zajímá vás, na co se
můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Střelec

Začíná vám období expanze a prosperity. Jediné, co musíte udělat, je nebát se chytit příležitost za pačesy a věnovat pozornost veškerým šancím, jež se před vámi objeví. Jen tak dokážete využít všechny možnosti, které se vám naskýtají. Neváhejte!

Kozoroh

Správným zásahem do svého vzhledu se vám podaří podtrhnout atraktivitu! Ocení to nejenom okolí, zejména příslušníci opačného pohlaví, ale především vaše sebevědomí, které v poslední době utrpělo více ran. Konečně se tedy dáte opět dohromady!

Vodnář

Chování vašeho protějšku vám přijde sobecké a naprosto nepřístojné. Je to však i tím, že sami odmítáte slevit ze svých nároků a myslíte hlavně na své zájmy. Pokud se oba nezačnete snažit a nepokusíte se najít společný kompromis, pře bude nekonečná.

Ryby

Usmyslíte si, že získáte srdce vytoužené osoby. Uděláte pro to vše, co bude ve vašich silách. Když víte, co chcete, je všechno mnohem jednodušší. Jenom nesmíte podlehnout dojmu, že je to to jediné, na čem opravdu záleží. Zachovejte si určitý odstup!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz