Co nás čeká

Horoskop na sobotu 29. ledna: Zacházejte dnes s penězi opatrně

Horoskop na sobotu 29. ledna: Zacházejte dnes s penězi opatrně
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Mars s Venuší v Kozorohu vůbec nezahálejí a plně vás podporují při vašem pracovním úsilí. Ale Uran varuje, měli byste být opatrní při zacházení s financemi.

Beran

Hlavním cílem sobotních zásahů může být váš partnerský vztah, ale také finanční sféra. Nejtenčí led se jeví v hodinách kolem podvečera, kdy se navíc pokouší Mars s Uranem namíchat pořádně třaskavou směs, našlapujte opatrně! Vše se zlepší, uvidíte to brzo sami.

Býk

Dnešek je ideální den na opravy vašeho rodinného domku nebo bytu. Daří se vám totiž rozpoznat skvělou příležitost a máte výborné nápady. Ze stejného důvodu se nebojte prodávat či nakupovat nemovitosti. Dnes vám v tomto ohledu štěstí nebývale přeje.

Blíženci

Budete si vážit rodinného zázemí a podaří se vám uklidnit veškeré rodinné spory a nedorozumění. Komunikace vám zkrátka dnes jde. Investujte do svých blízkých čas i peníze, o které jste je ochudili v minulém pracovním týdnu. Zaslouží vaši pozornost.

Rak    

Hádky v partnerském vztahu budou sice nepříjemné, zato velice očistné a zdravé. Snažte se najít společný kompromis a v žádném případě neutíkejte uprostřed sporu. Problémy je třeba analyzovat a vyřešit. Proto před nimi neschovávejte hlavu do písku.

VELKÝ TAROT 2022!
Zjistěte, co Vás čeká v roce! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev     

Jedno z vašich novoročních předsevzetí, totiž začít více spořit, dnes vezme za své. Jednoduše si totiž nedokážete nic odepřít a na vašich financích je to znát. Zkuste se víc ovládat. Přijdou skvělé příležitosti, které budou vyžadovat investice!

Panna 

Trocha odpočinku při sportu vás odvede od myšlenek na práci. A to je jen dobře! Potřebujete se nutně odreagovat, v poslední době trávíte v zaměstnání víc času, než je zdrávo. Zapomeňte na veškeré resty a povinnosti a soustřeďte se na radost z pohybu.

Váhy  

Energie máte v sobotu tolik, že byste mohli pořádat výprodej, a to samé v bledě modrém platí i o vaší kreativitě a fantazii. Mars s Venuší, kteří jsou v příjemném a přejícím znamení Kozoroha, vůbec nezahálejí a plně vás podporují při vašem pracovním úsilí.

Štír

S partnerem si od sebe potřebujete trochu odpočinout. Každý proto strávíte den po svém. Rozhodně to bude ku prospěchu věci a oba si dnešek příjemně užijete. A až se večer sejdete, uvidíte, že podobná odloučení jenom prohlubují vaši vzájemnou lásku.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR!
Zajímá vás, na co se
můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Střelec

Blízcí vás budou kritizovat za drobné nedostatky. To se vám však nebude ani trochu líbit, neboť těžko snášíte, když vám něco nejde. Dejte proto rodině najevo, že je nechcete poslouchat, a raději se kliďte. Jinak hrozí naprosto zbytečný výbuch emocí.

Kozoroh

Dnes je velice vhodná doba pro rekonstrukce všeho druhu. Snažte se najít si čas a věnujte pozornost své domácnosti. Pokud se zaměříte na detaily, uvidíte, že váš příbytek už nutně potřebuje obnovu. Dejte se do práce co nejdříve, vše půjde od ruky.

Vodnář

Doceníte své přátele. Dnes vám totiž nejen vytrhnou trn z paty, ale otevřou vám oči ohledně určité dlouhotrvající záležitosti. Díky nim pochopíte, že jisté věci nezměníte, a přestanete se trápit. Velmi se vám proto uleví a budoucnost bude růžovější.

Ryby

Jupiter ve vašem znamení vás donutí zamyslet se trochu nad svými výdaji, které v poslední době rozhodně nebyly malé. Rozhodnete se proto začít spořit. Že je to krok správným směrem, se přesvědčíte velmi brzo. Chce to jen vytrvat ve svém úsilí a udržet odhodlání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz