Zajímavosti

Zagorová trpí nesnesitelnými bolestmi. Náhle zrušila všechny koncerty

Zagorová trpí nesnesitelnými bolestmi. Náhle zrušila všechny koncerty
Zpěvačka Hana Zagorová | Zdroj: Profimedia

Hana Zagorová si na podzim ošklivě poranila páteř a od té doby ji trápí stěží snesitelné bolesti zad. Fanoušci už doufali, že svou oblíbenou zpěvačku zase uvidí na jevišti, jenže Zagorová teď koncerty náhle zrušila. Potíže jsou ještě natolik vážné, že musí zůstat v klidovém režimu.

Legendu české pop music Hanu Zagorovou nalomené zdraví sužuje už téměř půl roku. Když se zdálo, že se konečně vrátí pod světla reflektorů, pro fanoušky přišla další rána. Zpěvačka v pátek večer všechny naplánované koncerty zrušila.

"Moji nejmilejší, bolavá záda v důsledku prasklých obratlů mě stále velmi omezují a musím bohužel respektovat doporučení lékařů a odložit návrat na pódia," oznámila Zagorová. "S producenty jsme se dohodli na zrušení všech koncertů do doby, než se vám budu moct předvést ve formě, jak mě znáte," doplnila.

Vystupovat měla už příští pondělí v Příbrami. Otazníky visí i nad dubnovým koncertem v pražské Lucerně. V polovině června má Zagorová naplánovanou velkou show v O2 areně i s manželem Štefanem Margitou.

Související obsah

​Zpěvačka ale přinesla příznivcům i dobré zprávy, pracuje na novém albu. "Abych vám i sobě udělala alespoň trošičku radost, začali jsme vybírat písničky na novou desku, kterou uděláme letos, a od dubna zase začneme s Randem na Instagramu. Těším se na vás a doufám, že to bude brzy," uzavřela.

Předtím než si zlomila tři obratle, bojovala Zagorová s postcovidovým syndromem. Loni v září ji dokonce kvůli němu záchranáři museli převézt do nemocnice. Přejeme už jen pevné zdraví!

Zagorová byla na podzim kvůli zdravotním problémům v nemocnici:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz