Zajímavosti

Monika Bagárová potvrdila návrat k Muradovovi. Uzavřeli spolu dohodu

Monika Bagárová potvrdila návrat k Muradovovi. Uzavřeli spolu dohodu
Monika Bagárová s Machmudem Muradovem | Zdroj: Profimedia

Je to oficiální. Monika Bagárová přestala mlžit a oznámila, že s MMA zápasníkem Machmudem Muradovem opět tvoří pár. Od rozchodu přitom neuplynuly ani dva měsíce. Zpěvačka a porotkyně SuperStar prozradila, že s Machem mají dohodu, díky níž už by se neměli dostat do problémů.

Monika Bagárová a Machmud Muradov si koncem loňského roku dali sbohem především proto, že MMA bijec neměl na rodinu čas. Tomu by teď mělo odzvonit. Domluvili se, že budou spolu, kdykoliv to jenom trochu půjde.

Zpěvačka pokračování vztahu potvrdila v živém vysílání na instagramu. "Ano, jsme s Machem opět spolu. Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme víc času trávit spolu. Mach teď letí organizovat galavečer do Uzbekistánu, ale brzy se zase vrátí," řekla Bagárová.

Související obsah

​Fanoušci už to tušili několik týdnů. Na sociálních sítích se totiž pár chlubil několika společnými fotkami i s dcerou Ruminkou. Vypadali na nich jako šťastná rodinka. A v úterý dokonce Monika přála Machovi k narozeninám dojemným videem.

Na prvním místě je pro ně výchova dcerky. "Oba se budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," svěřila Bagárová.

Bagárová záchranu vztahu naznačila už v úterý zamilovaným videem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz