Zajímavosti

Veronika Žilková může slavit. Zásadní rozhodnutí nakonec přehodnotila

Veronika Žilková může slavit. Zásadní rozhodnutí nakonec přehodnotila
Herečka Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

S velkým odhodláním a vůlí zvládá Veronika Žilková události posledních dnů. Její manžel Martin Stropnický ji opouští a tuto zdrcující zprávu jí poslal e-mailem. A navíc její syn Cyril skončil v nemocnici. Teď má ale herečka konečně důvod k radosti.

Dvaatřicetiletý syn Veroniky Žilkové z druhého manželství Cyril Navrátil zřejmě prodělal infarkt a strávil tři týdny v nemocnici. "Cyril se narodil s těžkou srdeční vadou a před dvěma lety měl těžkou operaci srdce. Pak prodělal covid a teď zjistili, že měl asi infarkt," řekla ve středu štábu televize Nova Žilková.

Teď má ale konečně důvod k radosti. "Mého syna po třech týdnech nervů pustili z nemocnice a jeho srdce je v pořádku," sdělila šťastná herečka. 

Dobrou zprávu sdílela s fanoušky na svém instagramovém účtu. Zároveň se vrátila k populárním videím, kde sledujícím předcvičuje. Těch přitom na nějakou dobu chtěla zanechat kvůli rozvodu. O tomto jejím rozhodnutí vás redakce TN.cz informovala ve středu.

Související obsah

"Já jsem se rozhodla, že vás vezmu na tohle místo díky všem vašim reakcím, kdy jste psali: ‘Prosím vás. To, že vás opustil nějaký chlap, neznamená, že vy opustíte nás. Vy nám dáváte tolik energie,‘ " vzkázala herečka z břehu Vltavy.

Rozvod Veroniky Žilkové a Martina Stropnického vyvolal značnou pozornost. Herečku překvapil nejen samotný fakt, že ji její manžel opouští, ale i způsob, jakým jí to oznámil. Zatímco syn Stropnického Matěj prohlásil, že vztah už delší dobu nefungoval, Žilkové dcera Agáta Hanychová však jeho slova zkritizovala s tím, že děti by se k rozvodu rodičů vyjadřovat neměly.   

Zpráva o rozchodu Žilkové šokovala český showbyznys:

niká, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz