Domácí

Požár v Krucemburku. Prostory nábytkářské firmy zachvátily plameny

Ve čtvrtek okolo 10. hodiny zachvátily plameny objekt bývalé lakovny, ve kterém nyní sídlí nábytkářská firma Intermont v Krucemburku na Havlíčkobrodsku. Na místě zasahují profesionální i dobrovolní hasiči. Při požáru se nikdo nezranil.

Hasiči přijali oznámení o požáru před 10. hodinou. "Na místě zasahuje 15 jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. Byl vyhlášen 3. stupeň požárního poplachu," řekla redakci TN.cz po 14. hodině mluvčí hasičů Petra Musilová.

Při požáru se nikdo nezranil. "Zdravotnická záchranná služba na místě nebyla potřeba," sdělil redakci TN.cz tiskový mluvčí Petr Janáček. Podle informací televize Nova obec požádala obyvatele, aby kvůli kouři z požáru neotevírali okna a nevětrali.

Související obsah

​"Požár zatím není lokalizovaný, práce komplikuje členitost prostoru. Nasazeno bylo několik vodních proudů, hasební práce probíhají i z plošin a ze žebříků" uvedla Musilová s tím, že majetková škoda se v tuto chvíli odhaduje zhruba na 1,5 milionu korun. Příčina požáru momentálně není známa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz